44 647 24 43 | 664 372 432 ewa.teleman-bajer@notariusze.lodz.pl

W każdym większym mieście znajdziemy co najmniej kilka kancelarii notarialnych. Zakres działalności większości z nich jest podobny. Zajmują się zarówno obsługą klientów indywidualnych, jak i firm czy przedsiębiorstw. Sporządzane są rozmaite umowy, akty notarialne czy  pełnomocnictwa. Z  pewnością większość z nas czeka w życiu sytuacja, w obliczu której będzie musiał skorzystać z usług, jakie oferuje kancelaria notarialna. Gdy już musimy z takich usług skorzystać, to najczęściej nie wiemy, gdzie najlepiej się udać. Zwykle jest to notariusz świadczący usługi w bliskim sąsiedztwie naszego miejsca zamieszkania lub miejsca pracy. W ten sposób załatwienie sprawy  jest dla nas szybsze i bardziej komfortowe. Na co jeszcze powinniśmy zwrócić uwagę?

Kancelarie w naszej okolicy i opinie

W naszym zasięgu z pewnością kilka kancelarii świadczy usługi notarialne. Warto wyszukać te firmy i zwrócić szczególną uwagę na to, jak oceniają je wcześniejsi klienci. Taka wiedza w dużej mierze może pomóc nam zdecydować, czy właśnie do tego biura chcemy się udać w celu sporządzenia aktu notarialnego, czy lepiej jednak wybrać inne. Większość jednak będzie miała dobre opinie, więc decydującym kryterium wyboru może się okazać dyspozycyjność i termin na jaki może się umówić. Bardzo często zależy nam na możliwie jak najszybszym załatwieniu sprawy i umówieniu spotkania w godzinach nie kolidujących z naszą pracą.

Co jeszcze powinniśmy wziąć pod uwagę?

Oczywiście sporządzenie aktu, pisma czy umowy u notariusza wiąże się dla nas z kosztami. Mogą być one różne w zależności od sprawy z jaką przychodzimy. Warto jednak wcześniej, najlepiej już w czasie umawiania spotkania dowiedzieć się o to, ile trzeba będzie zapłacić, żebyśmy w danym dniu byli na to przygotowani. Akt notarialny przekazywany jest nam i w razie konieczności składany  również w sądzie, to ważny dokument, który może stanowić zabezpieczenie naszych interesów w przyszłości.

Wybór odpowiedniego notariusza nie jest więc aż tak skomplikowany. Warto zwrócić uwagę na zakres działalności, jak również opinie klientów, jednak najczęściej możemy swobodnie wybrać biuro zlokalizowane blisko naszego miejsca zamieszkania. Pomoc prawna, jaką otrzymujemy u notariusza może być dla nas niezwykle istotna w wielu sprawach. Z pewnością nie warto pomijać konieczności sporządzenia aktu.

Kancelaria Notarialna z Piotrkowa Trybunalskiego notariusz Ewy Teleman-Bajer to miejsce, w którym załatwisz czynności notarialne. Kancelaria Notarialna notariusz Teleman-Bajer została powołana do dokonywania czynności, którym strony są zobowiązane lub pragną nadać formę notarialną. Kancelaria Pani Notariusz działa na terenie Piotrkowa Trybunalskiego gminy Piotrków Trybunalski oraz powiatu piotrkowskiego od poniedziałku do piątku w godzinach między 8.30 a 17.00. W internecie znajdziesz nas łatwo po następujących frazach: Notariusz Piotrków Trybunalski, notariusze Piotrków Trybunalski, Kancelaria Notarialna Piotrków Trybunalski, kancelarie notarialne Piotrków Trybunalski, Czynności notarialne Piotrków Trybunalski, notariusz Moszczenica, notariusz Rozprza.